Церковный календарь

Наш баннер

 

Священник

Anatolij_skyfya.JPG

ПРОТОІЄРЕЙ АНАТОЛІЙ КИРИЧЕНКО (КІРІАКІДІС)

Протоієрей Анатолій Кириченко, в міру Кіріакідіс Анатолій Олександрович народився 16 липня 1957 року в с. Великий Браталів, Любарського району, Житомирської області в православній родині Олександра та Раїси Кириченко, українець, освіта вища.
21.06.1987р. Високопреосвященнійшим Архієпископом Димитрівським Александром в Смоленському храмі Троїце-Сергієвої Лаври рукопокладений в сан диякона, а 21.11.1987р. в сан священика Руської Православної Церкви.
З 1988 року клірик Київської єпархії Української Православної Церкви настоятель храму Покрова Богородиці с. Червона Мотовилівка, в 1989р. настоятель храму Різдва Богородиці м.Фастів, в 1990 р. до сьогодні настоятель храму Покрова Богородиці м.Фастів, в 1991р. благочинний Фастівського благочинія. Приймав участь в організації святкування 1000-річчя хрещення Русі, один із перших народних депутатів від православного священства в незалежній Україні, делегат Першого Всесвітнього Форуму українців, перший духівник Всеукраїнського Козацтва в тому числі Запоріжського і Кримського, перший представник Православної Церкви в Збройних Силах України. Як голова Духовної Ради Всеукраїнського об’єднання “Громада” сприяв розбудові української державності в сфері державно-релігійних та безпосередньо державно-церковних правовідносин.  

В травні 1990 року як священик і депутат міськради м. Фастова приймав участь у відкритті храму Покрова Богородиці м. Фастова, який був закритий на протязі 30 років, став настоятелем цього храму і в основному за свій кошт відновив його (згідно Акту прийому реставраційних робіт храму Покрова Богородиці м. Фастів від 21 листопада 2000р.). Будучи благочинним Фастівського благочиння, народним депутатом міськради м. Фастова, кандидатом в депутати Верховної Ради України по 213 округу, членом правління фонду Милосердя і Здоров’я Київської Облдержадміністрації і по сумісництву з 1991 року настоятелем Свято-Вознесенського храму в м. Вишневе, завжди відстоював інтереси Канонічного Православ’я в Україні. Відзначений церковними і державними нагородами.
В 1995 році до дня Святої Пасхи отримав сан протоієрея, а в 2005 році Його блаженством Блаженнійшим Митрополитом Київським і всія України був нагороджений митрою.
Священик Української Православної Церкви (в 1990 році закінчив Московську Духовну Семінарію).
В 2007 році закінчив магістратуру Національного Технічного Університету України (Київський Політехнічний Інститут) за спеціальністю «Адміністративний менеджмент». (Диплом з відзнакою), член правління Обласного фонду Милосердя і Здоров’я Київської облдержадміністрації.
В 2007 році 50 років з дня народження і 20 років служіння в священному сані.

На даний момент (з 1990р.) настоятель храму Покрова Богородиці м. Фастів

Форумы общения с отцом Анатолием Кириакидисом